فروشگاه کتاب زبان انتشارات دهکده زبان

کتاب آموزش Vocabulary (درس سوم)

vocabulary 3

اگر به دنبال یادگیری کلمات پرکاربرد هستید این مجموعه کتاب پاسخ گوی نیاز شما خواهد بود. کتاب English Vocabulary in Use یکی از بهترین و پرطرفدارترین مجموعه های کاربردی برای یادگیری و تقویت لغات زبان انگلیسی است.

این مجموعه ۴ سطحی (مبتدی تا پیشرفته) با روشی خلاقانه و ساده لغات مهم و ضروری موضوعات متنوع را پوشش می دهد. تمامی لغات بکار رفته در  کتاب Vocabulary به دلیل استفاده ی آنها در موقعیت های مختلف زندگی و روزمره انتخاب شده است. در تمام سطوح این مجموعه فصل های مختلفی درنظر گرفته شده و عناوین جزئی تر در هر فصل گنجانده شده است.

main A

 

 

روش عالی برای یادگیری لغات در کتاب آموزش Vocabulary

یکی ازجذاب ترین  و بهترین روش ها برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و به خاطر سپردن ویادگیری  کلمات انگلیسی، گذاشتن کد برای هر کدام از کلمات است.

چگونه ؟

شاید با شنیدن کلمه ی کد، کمی گنگ و سردرگم شوید و به نظرتان بیاید که این کار سخت باشد وسردرگمتون کنه! اما نه…این یک روش جذابه با ما همراه باشید.

منظور از کد اهنگ کلمه ای است که هنگام شنیدن لغت انگلیسی در ذهنتان تداعی میشود وبه نظرتان تلفظ آن شبیه یک کلمه ی فارسی می باشد.

معنی: شایسته    merit:مثال

تلفظ انگلیسی:مریت

کد:مهری

مهری خانم بسیار زن شایسته ای است.

1-حفظ لغات انگلیسی در کتاب آموزش Vocabulary

آشنایی با لغات انگلیسی، معانی لغات ، نحوه ی خواندن ، آشنایی با لهجه ها ،و کاربرد کلمات در جمله ها ومتن ها مهم ترین قم در  تقویت مکالمه انگلیسی میباشد.
می توانید برای  تقویت مکالمه ی انگلیسی در منزل از کتاب های سرشناس از منابع معتبر و توصیه شده از سوی سایت های معتبر  که  به تازگی منتشر شده  در جهت  آشنایی با واژگان انگلیسی استفاده کنید. همانند work skills ها که در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته تولید شده است این کتاب ها  با نشان دادن  تکنیک ها و روش های ساده و کاربردی به تقویت مهارت های چهار گانه ی شما می پردازد.
همچنین استفاده از کتاب های 504 و 1100 واژگان انگلیسی که در چاپی با کیفیت و عالی در انتشارات دهکده زبان منتشر شده است، تاثیر شگفت انگیزی در تقویت مکالمه ی زبان خواهد داشت.

امتیازدهی به post
مقاله پیشنهادی به شما  آموزش گرامر زبان انگلیسی (درس دوازدهم)

دیدگاه‌ها (0)