فروشگاه کتاب زبان انتشارات دهکده زبان

فروشگاه کتاب زبان انگلیسی

فروشگاه کتاب زبان

فروشگاه کتاب زبان و کلیه فروشگاه های کتاب در گذشته فقط به صورت حضوری بود. در آن دوران خریدن کتاب و دسترسی به کتاب فروشی ها مانند امروزه میسر نبود و افراد می بایست مسافت های طولانی طی می کردند تا در نمایشگاه های کتاب برای خرید کتاب حضور پیدا کنند. یا خود را به فروشگاههای کتاب جایی دور از محل زندگیشان برسانند و این تضمین نمی کرد که طی کردن این مسافت های طولانی سبب شود که  افرد حتما کتاب مورد نظر خود را بیابند.

خرید آنلاین

محدودیت ساعت نمایشگاه و ترافیک های موجود در رفت و آمد و مشغله های کاری موجود سبب میشد تا افراد فرصت گشتن برای کتاب مورد نظر خود را پیدا نکنند. و شاید بعد از ساعت ها تلاش بسیار و صرف وقت و هزینه، در آخر دقیقا کتاب مورد نظرشان را پیدا نمی کردند.

اما شاید آن روزگار کتاب خوان ها واقعی تر بودند و افراد قدر و ارزش کتاب را بیشتر میدانستند زیرا به دست آوردن آن سخت تر بود با اینکه شاید مثل امروزه فرصت دست یابی به بهترین کتاب در زمینه ی تخصص و نیاز خود را نداشتند اما به جای دلسرد شدن وقت بیشتری می گذاشتند.

امروزه تهیه کتاب و دست یابی به کتاب مورد نظر و دقیقا آنچه که ما می خواهیم آسانتر شده است و این موهبت، همچنان فواید و معایب خود را دارد.

این که  افراد در منزل خود در حال استراحت میتوانند چرخی در سایت های کتابفروشی زده و سرفرصت و با آرامش بهترین کتاب با بهترین قیمت در زمینه ی تخصص خود را پیدا کنند و به راحتی با یک کلیک خریداری کرده و بدون آنکه وقت و هزینه برای رفت وآمد به فروشگاهها و نمایشگاهها صرف کنند آن را حداقل ظرف چند ساعت آینده می توانند درب منزل خود تحویل بگیرند. این واقعا یک نعمت و موهبت بزرگ است که به علت راحتی در تهیه ی آنی آن، بارها  آن را نادیده گرفتیم و به فردا موکول کردیم.

شاید حق کتاب این نباشد که اینقدر راحت به دست آید. شاید باید مثل قدیم دلتنگش شد دلتنگ روزهای برگزاری نمایشگاه های کتاب و طی کردن مسیر برای رفتن به نمایشگاه ها بعد از ساعت ها، خوشحال از رسیدن و قدم زدن در فضای باز و رسیدن به سالن های نمایشگاه، چرخ زدن در سالن ها و لمس واقعی کتاب ها،  ورق زدن و چند صفحه ای از هر کدام را خواندن نیز لذت خود را داشت.

نمایشگاه کتاب

اما وجود فروشگاه آنلاین کتاب بهانه ی خوبی برای نرفتن و حضور در نمایشگاههای کتاب نیست. مسیر رفتن به نمایشگاه مهم ترین مسیری است که باید در زندگی هرکدام از ما جای گیرد. زیرا حضور در محیط های فرهنگی صرفا فقط برای خرید کتاب نمی باشد حضور در این محیط ها تاثیر چند بعدی بر روح و روان ما خواهد داشت.

اما به امروزه بهتر است به علت مشغله های کاری و شیوع بیماری ها برای مراقبت از خود و فرزندانمان، خرید از فروشگاه های آنلاین اولویت اول ما باشد و می توانید کودکان خودرا هرچند وقت یکبار در نمایشگاههای کتاب و محیط های فرهنگی برده و اجازه دهید که از نزدیک با کتاب ها آشنا شوند و آن ها را لمس کنند و پس از آن اجازه دهید مانند شما با فروشگاههای آنلاین آشنا شوند و جستجو کردن در آن ها را یادبگیرند.

فروشگاه کتاب

بزرگترین لطفی که در حق فرزندانتان باید انجام دهید این است که به کودکان خود بیاموزید که بهتر است برای چه مواردی در زندگی خود هزینه کنند تا بازدهی چند برابر برای آن ها داشته باشد. هزینه برای خربدن کتاب و بالابردن سطح علم و آگاهی جزو این هزینه ها می باشد و حتما این جمله را شنیده اید که : اگر برای بالابردن دانایی خود هزینه نکنید بعدا باید خسارات نادانی خود را پرداخت کنید.

شاید معنوی ترین درسی که به کودکان خود می دهید نیز همین باشد که به آن ها بیاموزید تنها چیزی که پرداخت هر بهایی برای آن ارزش دارد دانش است که با کسب دانش  و بالابردن آگاهی و پرورش فکر و روح میتوانیم در جهت خدمت به خود و جامعه قدم برداریم و آینده ای روشن بسازیم.

یکی از مواردی که باید هم خود افراد به آن توجه کنند و هم کودک خود را از آن مطلع کنند یادگیری زبان انگلیسی در جوامع امروزی است که به یکی از ضروریات مهم در جامعه تبدیل شده است و ضروری است که هر فرد برای ارتقای جایگاه خود در اجتماع  به آن مسلط باشد.

به علت گسترش کسب و کارها و ارتباط با افراد در خارج از کشور و تعامل با آن ها تسلط بر زبان انگلیسی می تواند یک امتیاز محسوب شود و عدم تسلط بر آن ضعف به حساب می آید.

امروزه داشتن استقلال برای افراد تنها به توانایی در برطرف کردن نیاز های مالی ختم نمی شود. تسلط بر زبان دوم علاوه بر زبان مادری یکی ازمواردی است که امروزه هر فرد مستقلی باید به آن توجه ویژه داشته و یادگیری زبان انگلیسی را در زندگی خود بگنجاند.

دهکده زبان

فروشگاه کتاب زبان

انتشارات دهکده زبان یکی از برترین فروشگاه کتاب زبان انگلیسی در تهران  می باشد که به تمامی نقاط ایران و شهرستانها در حال خدمت رسانی می باشد، و تمامی کتاب های مورد نیاز کاربران در زمینه ی زبان های خارجی را در اختیار مشتریان به صورت حضوری و آنلاین قرار می دهد.

این  انتشارات و فروشگاه کتاب، کلیه کتاب زبان های روز دنیا، کتاب های دانشگاهی و دانش آموزی، کتاب داستان های جذاب و خواندنی به زبان های مختلف دنیا، برترین کتاب های گرامر، آشنایی با لغات و وازگان ضروری و پرکاربرد، همچنین کتابهای خود آموز در تمام زمینه های یادگیری، کتاب های تقویت مهارت چهارگانه، تقویت مکالمه و برترین کتاب ها برای کسب آمادگی جهت شرکت در آزمون های زبان برای مهاجرت را دارا می باشد.

این فروشگاه زبان انگلیسی تخفیف های ویژه و شگفت انگیزی برای کاربران در نظر گرفته است تا افراد از تهیه مقرون به صرفه محصولات مورد نیاز خود لذت برده و به خرید کتاب نیز علاقمند شوند و با خرید و خواندن کتاب های بیشتر، سطح دانش خود را بالاتر ببرند.

تخفیف 40 درصدی انتشارات دهکده زبان

این طرح تخفیفی شامل حال همه ی افراد می باشد حتی آن هایی که تنها یک محصول خریداری میکنند.

تخفیف 50 درصدی انتشارات دهکده زبان

این طرح تخفیفی برای آن دسته از افرادی است که خرید بالای 200 هزار تومان را نیز دارند،  می توانند محصولات مورد نظر خود را تنها با پرداخت 50درصد از قیمت واقعی محصولات، خریداری نمایند.

خرید کتاب زبان با ارسال رایگان

مشتریان عزیز که ساکن شهر تهران می باشند می توانند باخرید بالای 500هزار تومان علاوه بر برخورداری از تخفیف 50 درصدی محصولات را به صورت رایگان درب منزل خود تحویل بگیرند.

برای خرید کتاب زبان از فروشگاه انتشارات دهکده زبان اینجا کلیک کنید.

امتیازدهی به post