فروشگاه کتاب زبان انتشارات دهکده زبان

تخفیف پلکانی خرید کتاب زبان

big sell

طرح ویژه ی تخفیف پلکانی خرید کتاب زبان در انتشارات دهکده زبان به شما این فرصت را می هد تا از خرید های جذاب و مقرون به صرفه بهره مند گردید.

تمامی محصولات انتشارات دهکده زبان شامل 40 درصد تخفیف ویژه می باشد. شما می توانید با سفارش هر محصول و خرید کتاب زبان دلخواه خود از 40 درصد تخفیف دهکده زبان برخوردار شوید. و با خرید بالای 200 هزار تومان تا 500 هزار تومان از تخفیف 45 درصدی دهکده زبان استفاده کنید. و با خرید بیش از 500 هزارتومان از طرح تخفیف 50 درصدی بهرمند شوید. همچنین با خرید تنها 1 میلیون تومان نیز علاوه بر تخفیف 50 درصدی محصولات مورد نظر خود را به صورت رایگان درب منزل خود تحویل بگیرید. (توجه داشته باشید ارسال رایگان فقط برای مشتریان در داخل شهر تهران می باشد. )

همین حالا می توانید با یک کلیک محصولات مورد نیاز خود را با تخفیف باورنکردنی از انتشارات دهکده زبان خریداری کنید و با چاپ و بسته بندی با کیفیتی عالی درب منزل خود تحویل بگیرید.

Big_Sale_1

این طرح تخفیفی شامل تمامی محصولات انتشارات دهکده زبان می باشد. افراد حتی با خرید تنها یک محصول می توانند از این طرح تخفیفی استفاده کنند. و محصول مورد نظر خود را با 40 درصد تخفیف ویژه همراه با بسته بندی عالی و چاپی با کیفیت درب منزل خود تحویل بگیرند.

 

50Discount

با خرید بالای 200 هزارتومان عزیزان می توانند تمامی محصولات را با 50 درصد تخفیف خریداری کنند این یک فرصت استثنایی برای کسانی است که قصدخرید تعداد زیادی از محصولات را دارند می توانند در این طرح آن ها را با نصف قیمت خریداری کنند و محصولات را با کیفیتی عالی در بسته بندی مناسب درب منزل خود تحویل بگیرند. همچنین با خرید مبلغ بیش از 500هزار تومان تومان علاوه بر بهره مندی از تخفیف 50 درصدی  میتوانند از ارسال رایگان نیز بهرمند شوند. مشتریان داخل شهر تهران و برای افراد در شهرستان محصولات با پست سفارشی برایشان ارسال خواهد شد.

big sell

مزایای خرید آنلاین

امروزه به دلیل مشغله های کاری، کمبود وقت، هزینه های گزاف در رفت و آمدها، ترافیک های طاقت فرسا و شلوغی های موجود در مترو اتوبوس وسایر وسایل ارتباطی، وشیوع بیماری، بهترین و ضروری ترین انتخاب، خرید آنلاین کتاب می باشد که عزیزان می توانند در منزل خود و سرفرصت از سایر کتاب ها در وب سایت ما دیدن کرده و مناسب ترین کتاب را برای خود گزینش کرده و به راحتی سفارش دهند و آن را با گرفتن تخفیف های فوق العاده درب منزل تحویل بگیرند.