فروشگاه کتاب زبان انتشارات دهکده زبان

تخفیف 50 درصدی خرید کتاب زبان

big sell

طرح ویژه ی تخفیف پلکانی خرید کتاب زبان در انتشارات دهکده زبان به شما این فرصت را می هد تا از خرید های جذاب و مقرون به صرفه بهره مند گردید.

تمامی محصولات انتشارات دهکده زبان شامل 50 درصد تخفیف ویژه می باشد. شما می توانید با سفارش هر محصول و خرید کتاب زبان دلخواه خود از 50 درصد تخفیف دهکده زبان برخوردار شوید. همچنین با خرید تنها 1 میلیون تومان نیز علاوه بر تخفیف 50 درصدی محصولات مورد نظر خود را به صورت رایگان درب منزل خود تحویل بگیرید. (توجه داشته باشید ارسال رایگان فقط برای مشتریان در داخل شهر تهران می باشد. )

همین حالا می توانید با یک کلیک محصولات مورد نیاز خود را با تخفیف باورنکردنی از انتشارات دهکده زبان خریداری کنید و با چاپ و بسته بندی با کیفیتی عالی درب منزل خود تحویل بگیرید.

Big_Sale_1

این طرح تخفیفی شامل تمامی محصولات انتشارات دهکده زبان می باشد. افراد حتی با خرید تنها یک محصول می توانند از این طرح تخفیفی استفاده کنند. و محصول مورد نظر خود را با 50 درصد تخفیف ویژه همراه با بسته بندی عالی و چاپی با کیفیت و عالی درب منزل خود تحویل بگیرند.

 

50Discount

زبان آموزان می توانند با خرید بالای مبلغ بیش از یک میلیون تومان تومان علاوه بر بهره مندی از تخفیف 50 درصدی  میتوانند از ارسال رایگان نیز بهرمند گردند. مشتریان داخل شهر تهران و برای افراد در شهرستان محصولات با پست سفارشی برایشان ارسال خواهد شد.

big sell

مزایای خرید آنلاین

امروزه به دلیل مشغله های کاری، کمبود وقت، هزینه های گزاف در رفت و آمدها، ترافیک های طاقت فرسا و شلوغی های موجود در مترو اتوبوس و سایر وسایل ارتباطی، و شیوع بیماری، بهترین و ضروری ترین انتخاب، خرید آنلاین کتاب می باشد که عزیزان می توانند در منزل خود و سرفرصت از سایر کتاب ها در وب سایت ما دیدن کرده و مناسب ترین کتاب را برای خود گزینش کرده و به راحتی سفارش دهند و آن را با گرفتن تخفیف های فوق العاده درب منزل تحویل بگیرند. همپنین افراد در خرید آنلاین با خواندن نظرات کاربران دیگر که اقدام به خرید کتاب کرده و از آن استفاده کرده اند راجع به کتاب مورد نظر خود اطلاعاتی را کسب کنند.