فروشگاه کتاب زبان انتشارات دهکده زبان

درباره ما

دهکده زبان

 

درباره دهکده زبان

انتشارات دهکده زبان با بیش از بیست سال سابقه وتجربه ی درخشان در زمینه ی چاپ و نشر انواع کتاب های زبان انگلیسی و زبان های به روز دنیا و کتاب های دانشگاهی و خود آموز در زمینه های: کمک آموزشی، واژگان، گرامر، داستان ها و رمان های جذاب و کتاب های آموزشی برای کودکان فعالیت دارد. انتشارات دهکده زبان در این راستا خدمات فراوانی برای تمامی مشتریان خود به انجام رسانده است.

درباره دهکده زبان و خدماتی که ارائه کرده است می توان گفت در این انتشارات جهت آمادگی زبان آموزان عزیز برای شرکت در آزمون های زبان انگلیسی ( آزمون آیلتس، تافل، جی آر ایی برای مهاجرت) برترین و مفیدترین کتاب ها ارائه میشود و اگر شما نمی دانید دقیقا از چه کتابی باید استفاده کنید تا بتوانید به صورت اصولی سطح خود را ارتقا دهید میتوانید در این راستا جهت مشاوره با مدرسین و مشاورین ما که اطلاعات تماس آن ها اینجا می باشد تماس حاصل کنید تا ضمن معرفی برترین ومناسب ترین کتاب ها برحسب شرایط زبان آموز آن را برایشان ارسال نمایند.

خدمات دهکده زبان

دهکده زبان همواره با ایجاد طرح های تخفیفی جذاب و شگفت انگیز 50 درصدی، برای تمامی محصولات و کتب پرفروش خود،  و ارسال رایگان برای سبد خرید محصولات با قیمت بالای یک میلیون تومان به سرتاسر شهر تهران، در حال خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد. برای افراد در شهرستان ها، محصولات با پست سفارشی ارسال خواهد شد.

همچنین این انتشارات برای بالابردن کیفیت محصولات خود و ارائه خدمات بهتر و با کیفیت تر به مشتریان عزیز از جدیدترین متدهای چاپ و نشر در این راستا استفاده کرده  است. همچنین تنوع محصولات در انتشارات دهکده زبان سبب شده است که مشتریان عزیز از هر کجای کشور جویای هر محصولی که باشند به راحتی در دهکده زبان، محصولات مورد نیاز خود را پیدا کنند و سفارش دهند و ظرف مدت کوتاهی آن را درب منزل خود تحویل بگیرند و از کیفیت در چاپ و صحافی محصولات انتشارات دهکده زبان لذت برده و با تحویل به موقع آن درب منزل خود به آسودگی خاطر دست یابند.

دیدگاه‌ها