فروشگاه کتاب زبان انتشارات دهکده زبان

خرید کتاب زبان با تخفیف

خرید کتاب زبان با تخفیف

بابهترین قیمت، بهترین ها را از آن خود کنید و از خرید کتاب زبان با تخفیف لذت ببرید.
انتشارات دهکده زبان این فرصت را در اختیار شما قرار میدهد، تا با قیمتی ویژه و استثنائی بهترین کتاب ها را خریداری کنید؛ و این مژده را به شما میدهد حتی اگر مبتدی هستید، در کوتاهترین زمان به شرط تلاش و انجام تمرینات مربوطه بهترین نتیجه را دریافت خواهید کرد.

تخفیف ویژه در هرهفته

امروزه قبل از هرچیز، صرفه جویی در هزینه ها و خرید محصولات با قیمت مناسب، مهم ترین نکته ای است که در انتشارات دهکده زبان از توجه ویژه ای برخوردار است و با در اختیار گذاشتن فرصت خرید کتاب زبان با تخفیف در هرهفته به این خواسته نیز تححق بخشیده است که فرصتی را در اختیارتان بگذارد تا قبل از فکرکردن به قیمت ها و هزینه های گزاف، به فکر پیشرفت و هدفمندی خود نیز باشید.
هنرما،خرید بهترین محصول نیست هنر ما خرید بهترین محصول با بهترین قیمت است.

تخفیف کتاب

هرآنچه به آن نیاز دارید همینجاست

انتشارات دهکده زبان با فراهم آوردن کلیه کتاب های آموزشی زبان در سه سطح (مبتدی،متوسط،پیشرفته) اقدام به تولید نموده و با توضیحات بسیار جامع و کامل در رابطه با هر محصول، این فرصت را در اختیارتان گذاشته تا کتاب مورد نظر خود را به راحتی برحسب نیاز خود تشخیص داده و با تخفیف ویژه اقدام به خرید و یادگیری نمایید.
انتشارات دهکده زبان، مجموعه کتاب های آموزشی به زبان های مختلف (انگلیسی،اسپانیایی،فرانسه،آلمانی،عربی،ترکی ،استانبولی) مکالکات و اصطلاحات روزمره، در سطحوح مختلف ارائه میدهد.

خرید جدیدترین کتاب های منتشر شده در دهکده زبان با تخفیف

مجموعه ی word skills ها که از کتاب های فوق العاده در زمبنه با آشنایی با واژگان انگلیسی و کاربرد آن ها در زبان انگلیسی می باشد. را با تخفیف ویژه به فروش می رساند. کتاب آیتلس کمبریج 15 و 16 که از جدیدترین کتاب های منتشر شده در دهکده زبان می باشند و برای آمادگی در آزمون آیلتس مورد استفاده قرار می گیرند را با تخفیف ویژه در اختیاران می گذارد.

تخفیف ویژه برای کودکان

از خدمات ویژه انتشارات دهکده زبان برای شما دوستداران زبان ارائه بهترین و به روزترین کتاب های آموزشی کودکان همراه با تصاویر جذاب و دیدنی و سی دی های آموزشی موزیکال با زبانی بسیار ساده و روان و قابل فهم برای کودکان است که موجب ارتباطی قوی با کودک شده و علاقمندی و پیشرفت کودک را فراهم میسازد، همچنین مورد تایید اساتید آموزشی نیز می باشد. این مجموعه همراه با cd، فایل صوتی، کتاب کار (work book) و کتاب راهنمای معلم و فلش کارت میباشد.

 

دریافت کتاب در هرکجای کشور

بهترین راه برای موفقیت اقدام در زمان حال است موکول کردن آن به فردا وفرداها، آرزوهایتان را محال میسازد. پس همین حالا اقدام کنید و از ثانیه ای وقفه در رسیدن به اهدافتان جلوگیری کنید فقط با یک کلیک ساده رویاهایتان را در هرکجای ایران که هستید با ارسال فوری و سریع درب منزل خود تحویل بگیرید، وازخرید کتاب زبان با تخفیف ویژه لذت ببرید.

بهره مندی از فرصت های کمیاب

امروزه با بالا رفتن هزینه های گزاف برای هر صنف و شغل در جامعه، تخفیف های ویژه فرصت های بسیار نابی است که از دست دادن چنین فرصت هایی برای تهیه ی کتاب های دلخواه که باعث پیشرفت و به وجود اوردن شرایط ناب در آینده ی شما خواهد بود برای شما خوشایند نخواهد بود. پس با مشاهده ی تخفیف هایویژه وعالی سریعا اقدام به خرید نمایید تا وجود تخفیف های ویژه انگیزه ای برای تهیه ی کتاب های مناسب برای رسیدن به اهداف رویاییتان شود.

تنها یک کلیک برای رسیدن به خواسته ها واهداف خود با تخفیفی ویژه فاصله دارید. همین حالا اقدام کنید.

خرید زبان انگلیسی با تخفیف باورنکردنی

انتشارات دهکده زبان یک تخفیف ویژه ی 40درصدی برای تمامی محصولات خود قرار داده است در این طرح تخفیفی، به مشتریان خود این فرصت را فراهم آورده تا هموطنان عزیز از هرکجای کشور با خرید حتی یک محصول،  تخفیف چهل درصدی انتشارات دهکده زبان استفاده کنند.

همچنین طرح تخفیفی 45 درصدی برای افرادی که قصد خرید کتاب از 200هزارتومان تا500 هزارتومان را دارند.

خرید کتاب زبان با 50 درصد تخفیف

طرح تخفیفی 50 درصدی فوق العاده عالی و باورنکردنی برای افرادی که قصد خرید کتاب بالای 1میلیون تومان را دارند در نظر گرفته شده است. با استفاده از این تخفیف شما می توانید به اندازه ی یک میلیون تومان خرید کرده، اما تنها 500 هزار تومان پرداخت کنید.

خرید کتاب زبان با ارسال رایگان

که افراد اگر از طرح تخفیفی 50 درصدی استفاده کنند علاوه بر پرداخت تنها نصف قیمت از محصولات خریداری شده، می توانند محصولات را در بهترین کیفیت چاپ و بسته بندی به صورت رایگان درب منزل خود تحویل بگیرند.